Správa nemovitostí

Správa nemovitostí dle požadavků majitele či společenství vlastníků v plném rozsahu, od uzavírání nájemních smluv, přes jejich evidenci a sledování, smluvní zajišťování dodávky médií a servisní činnosti, až po provádění vyúčtování služeb na jednotlivé nájemce, předepisování a vybírání nájemného a jeho vymáhání.

Úklid domů

Úklid činžovních domů začíná u vchodu. Špinavé dveře, chodby a schodiště kazí pohled i na ten nejkrásnější a nejmodernější činžovní dům. Co je třeba podniknout, aby byla Vaše chodba dokonale čistá? Obraťte se na nás.

Provoz kotelen

Nabízíme vlastníkům převzetí do pronájmu vaší domovní plynovou kotelnu včetně zajištění dodávky tepla a teplé vody.
Naše společnost je dodavatelem tepla pro vlastníka na základě živnosti a má pevnou roční odměnu bez závislosti na množství dodaného tepla. Teplo je levnější, protože na prodej tepla z plynové kotelny je nižší sazba DPH než na prodej plynu do plynové kotelny.

200

revizí ročně

24/7

pohotovost

65000

fotek

1000

známe domů

Poradenství

V oblasti správy nemovitostí se pohybujeme téměř 30 let a poznali jsme mnoho obtížně řešitelných situací. Naše zkušenosti Vám tak pomohou např. v případech: změn správce Vašeho objektu, právního poradenství, znalostí legislativy, organizace shromáždění a schůze, mediace mezi spolumajiteli domu.

Rekonstrukce

Od administrace přes provedení, od opravy kohoutku přes rekonstrukci bytu až k opravě fasády.